Jak schudnąć przy stosowaniu tabletek na niedoczynność?

Witam, w lutym stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy, biorę tabletki, od tego czasu mam problemy z wagą, ciągle rośnie, mało jem a nie mogę schudnąć. Woda zatrzymuje mi się w organizmie, dlatego piję dużo herbat z pokrzywy i innych redukujących nadmiar wody. Jaką dietę mam wprowadzić, żeby zacząć chudnąć? Dodam, że staram się codziennie chodzić na 30 minutowy spacer. Pozdrawiam

Witam
Tycie jest jednym z objawów niedoczynności tarczycy, należny unormować poziomu hormonów oraz wprowadzić dietę. Przy zatrzymywaniu wody należny ograniczyć sól i słone oraz przetworzone produkty, picie dużej ilości płynów (herbat) również nie jest w takiej sytuacji wskazane. 30 minutowy spacer to zbyt krótka i za mała intensywność wysiłku fizycznego aby spalić zbędną tkankę tłuszczową.
Pozdrawiam