Jak wspomóc leczenie alergii 11-letniego dziecka?

Witam Poszukuje porady jak pomóc alergikowi. Syn ma 11lat od dwoch lat jest odczulany (ALERGOVIT Trawy zboza byica pospolita) jednak w tym roku jego alergia sie w tym czasie nasiliła , swedzą go oczy , wieczorem ma zatkany nos i ogolnie zle samopoczucie. MA przepisany lek CLATRA jednak nie widać żadnej poprawy .Bardzo chcialabym mu pomoc bo widze ze zle to znosi. Prosze o porade . pozdrawiam

Szanowna Pani, jest cała gama leków które można zastosować w tym przypadku. Proszę udać się do pediatry, aby omówić modyfikację leczenia