Jaki może być stan zdrowia mojego dziecka?

Witam. Mam 29lat i jestem w pierwszej upragnionej ciąży. Cykle miałam zawsze długie i późne owulacje nawet w 21dc (wiem z monitoringów cyklu). Data ostatniej miesiączki 1maja 2018 cykl stymulowany w teście skontaktowałam się z lekarzem i wyznaczył termin pierwszego usg, na którym nie zobaczyliśmy nic poza pustym jajem. Beta hcg przyrastała więc kazał przyjść za około tydzień sugerując ciąże młodszą z powodu późnej owulacji. 20 czerwca usg potwierdziło ciąże termin porodu wg. OM 5 lutego, wg usg 11 lutego. Wszystko było ok ze mną i z maluchem, wszystkie badania krwi i ogólne samopoczucie. USG pierwszego trymestru parametry w normie, przezierność karkowa test podwójny pappa wskazywał ryzyko zespołu downa 1:14575, a termin porodu przesunął się na 7 luty. Obecnie jestem po usg połówkowym w 20tc, przez które nie śpię po nocach. Oto wyniki maleństwa: BDP 45,6 mm OFD 56,6 mm HC 163,4 mm AC 145,1 mm FL 27,1 mm TCD 19,7 mm Fałd karkowy 3, 48 HL 26,9 mm kość piszczelowa 26,1 mm FHR 150u/min masa 275g. Czaszka obraz prawidłowy lekarz wykluczył wodogłowie, nosek ok, ciągła warga górna, podniebienie bez rozszczepu, soczewki w oczkach, komory boczne, splot naczyniowy, sierp mózg, jama przegrody przezroczystej, móżdżek, zbiornik wielki, 4 jamy serca, przyczep pępowiny, żołądek, nerki, pęcherz, kręgosłup i wszystkie jego odcinki, kończyny górne z kciukami przeciwstawnymi i pozostałymi paluszkami, brak stopy końskoszpotawej. Ogólny opis jest bardzo dobry jednak zasugerował, iż kości długie uda i rąk nie oraz wielkość móżdżku nie odpowiadają 20 tc, zaczął mówić, że może ciąża jednak młodsza. FL ocenił na 18 2 i stwierdziła że termin porodu na 10 lutego, ale konieczna wizyta kontrolna biometrii kończyn za 2 tyg. Odchodzę od zmysłów bo w opisie poinformował o wadach genetycznych i opowiedział o ewentualnej amniopunkcji inwazyjnej. Proszę o pomoc w ocenie stanu zdrowia mojego upragnionego maleństwa. Dodam, iż w rodzinie bliższej ani dalszej mojej i męża nie było osób z zespołem downa, wadami kończyn, ani karłów.

Niestety nie mogę nic więcej napisać, niż powiedział Pani ginekolog. trzeba zrobić badanie kontrolne. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.