Jakie są szanse, że może to być ciąża?

Witam... mam pytanie, czy jest możliwość bycia w ciąży w takim przypadku? Otóż od lipca do stycznia brałam zastrzyk antykoncepcyjny co 3 miesiące. W styczniu wzięłam ostatni zastrzyk, ale też dodatkowo od stycznia zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne (z powodu krawień po zastrzykach). Tabletki rozpoczęłam pezyjmowaćod 14 stycznia, a 31 stycznia odbył się stosunek przerywany. Wytrysk nie był w pochwie! W czasie 7-dniowej przerwy wystąpił okres! Moje pytanie, czy pomimo tych zabezpieczeń hormonalnych (i pomimo tego okresu) jest jakaś szansa, że mogło dojść do ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Ryzyko ciąży w Pani przypadku jest minimalne (tzn. bliskie 0).