Nadżerkowe zapalenie żołądka i dwunastnicy oraz bóle

Witam. Mam 23 lata i na początku lipca zdiagnozowano u mnie nadżerkowe zapalenie żołądka i dwunastnicy (na , jeśli to jakaś różnica), a do tego jeziorko z żółcią (nie wiadomo skąd). Helikobakter ujemny, choć przed gastroskopią miałam tygodniową kurację antybiotykami, więc możliwe, że był. Zrobiono mi także USG brzucha, ale wyszło w porządku. Biorę różne rodzaje IPP, minęły ponad 3 miesiące, a ja nadal mam bóle, jeśli zjem coś "niedozwolonego" (1 filiżanka kawy = nazajutrz cały dzień boli).

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować zaleconą dietę. Konieczna będzie także wizyta u lekarza prowadzącego. Być może zostanie zmodyfikowane leczenie.