Nerwica serca i zaburzenia lękowe

witam, mam objawy podobne do nerwicy serca i zaburzeń lękowych, jak mogę samemu łagodzić te objawy, które utrudniają mi codzienne funkcjonowanie? drętwienie ręki, bóle , kołatania serca, bóle głowy. w przeprowadzonych badaniach wyszła tachykardia i podniesione ciśnienie, biorę Propranolol , lek pomaga, ale w sytuacjach stresowych objawy się zdecydowanie nasilają i trudno je opanować.

Witam.W tym przypadku o którym Pan piszę nie wystarczy tylko farmakoterapia i będzie ciężko Pani pomóc sobie samemu.Warto umówić się na konsultację do wykwalifikowanego psychoterapeuty który przyjrzy się wraz z Panem czynnikom które powodują objawy i pomoże Panu w uporaniu się z problemem.