O czym świadczy wynik kolonoskopii 25-latka?

Wynik kolonoskopii : Drobne wycinki jelita grubego z obecnością nacieku zapalnego z komórek jednojądrowych i granulocytów obojętnochłonnych .Grudki chłonne. Obraz niespecyficzny - nie wyklucza NCHZJ. Konieczna korelacja obrazu z danymi klinicznymi oraz wycinkami z błony śluzowej odbytnicy. Mam pytanie co to oznacza , bo nie zbyt zrozumiałem lekarza co mam teraz robić? ;rektoskopie czy gastroskopie? Już mi się to wszytko miesza , że zapomniałem na co teraz umówić termin.Proszę o odpowiedź.

Wynik oznacza tylko tyle, że lekarz badajacy wycinki, na podstawie obrazu nie może ustalić ostatecznego rozpoznania. Powinien Pan z tym wynikiem udać się do gastroenterologa.