Pęknięcie prezerwatywy w trakcie stosunku a ryzyko zapłodnienia

POdczas seksu z dziewczyną pękłą prezerwatywa, udało się wyjąć członka tuż przed końcem. lekarz przypisał tabletkę Escapelle którą zażyła zaraz po wyjściu z apteki oraz tabletki antykoncepcyjne. Kolejnego dnia podczas pieszczot (bez penetracji) skończyłem na jej brzuchu, niewielka ilość nasienia spłynęła na dół, dziewczyna od razu wzięła prysznic. później w chwili uniesienia, chwilę dotykałem warg sromowych partnerki członkiem. Czy istnieje szansa na zapłodnienie i jeżeli tak to ja jest duża?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku jest znikomo małe ze względu na zastosoanie tzw. "tabletki po" w odpowiednim czasie. Pozdrawiam