Polipy jelita grubego a bolesność dolnej części brzucha

W 2012 03 05 miałem badanie kolonoskopi w rozpoznanie polipy jelita grubego wielkości do ok.0.5.Pierwszy na zstępnicy drugi na esicy Roz. mikroskopowe dwa gruczołu ki z dysplazja małego stopnia jelita grubego .Margines wycecia gruczoł akademia w większym odcinku wynosi 5 mil. Natomiast doszczetnosc wycięcia drugiego gruczolala jest wątpliwy. Od parunastu dni boli mnie w lewym dolnym odcinka brzucha tak przy miednicy czy to może być związane z chorobą jelit i co zrobić w tej sytuacji.Za odp.dzie

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza który po badaniu określi dalsze postępowanie. Tego typu bóle w dolnej lewej części jamy brzusznej są częste u pacjentów z chorobami jelit. Częstą przyczyną są zaparcia, być może to jest przyczyna bólu?