Przemieszczające się bóle w klatce piersiowej przy nadciśnieniu i niedoczynności

Witam, leczę się na nadciśnienie i niedoczynność tarczycy z zapaleniem Hashimoto. Od kilku tygodni mam przemieszczające się bóle w klatce piersiowej oraz pleców. Zażywam Nebilet i Inhibace 0,5mg. Miałam robione echo serca, lipogram i ekg spoczynkowe - wszystko w porządku. Jestem osobą z nadwagą. Czy możliwe abym miała chorobe wieńcową? Mimo dobrych tych wyników. Czy bóle moga byc spowodowane zapaleniem tarczycy Hashimoto? Wahania ciśnienia pojawiają się najcześćiej pod wpływem stresu

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie wszystko jest możliwe. Jeżeli miał Pan zrobione tyle badań i wykluczono przyczynę sercowa to proponuje wykonać rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.