Rokowania po zawale serca i udarze mózgu oraz nowotworach prostaty i mózgu

Mój dziadziu od 3 lat ma raka prostaty. Dawano mu 2 lata zycia. W maju okazało sie ze ma takze raka mózgu. Rak jest nieoperacyjny, nie można też zastosowac chemioterapii. Od pół miesiąca ma radioterapię. Rak jest tak umiejscowiony, że może stracić wzrok. Kiedy byłam u niego tydzien temu był energiczny, jak zdrowy człowiek. Wczoraj nie wiem dokładnie co sie stało, ale miał zawał serca i udar mózgu. Okazało sie ze ma zespół rozsianego wykrzepiania. Jest w bardzo ciezkim stanie. Jakie są rokowania?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej ocenić rokowania Pani Dziadka. Sugeruję porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym.