Skuteczność tabletek po 14 dniach przerwy

Witam, wyjeżdżałam na urlop i zapomniałam tabletek. Po 14 dniach przerwałam ptzyjmowanie tabletek i po powrocie, czyli po 7 dniach, zaczęłam dalej brać. Miałam w tym czasie okres, współżyłam z mężem w 6 dzień przerwy. Czy mogłam zajść w ciążę? Następny okres miałam normalnie. I nastepny też miałam normalnie. Serdecznie pozdrawiam. Monika. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jeśli nie zapomniała Pani przyjąć żadnej tabletki z 7 poprzedzających wyjazd oraz z 7 pierwszych po wyjeździe, to działanie antykoncepcyjne nie było zmniejszone.