Wrzody na dwunastnicy, jelicie grubym i odbycie a bóle pleców

Witam!Dwa lata temu wykryto u mnie wrzody na dwunastnicy,jelicie grubym i odbycie. Coraz cześciej boli mnie brzuch,towarzyszy temu równiez ból pleców. Niekiedy mam wrażenie,że puchnie mi wątroba. Waga ciągle sie zmniejsza albo zwiększa. Niestety w okolicy nie ma poradni gastroenterologicznej a na prywatne leczenie mnie nie stać.Czy powinnam się przejąc tymi objawami czy sie przyzwyczaić jak do choroby kręgosłupa(dyskopatia i zwyrodnienie).Jaka dietę stosować przy tego typu chorobie?

Niestety nie ma takiego medycznego pojęcia jak wrzody na jelicie grubym i odbycie.
Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który pomoże Pani w diagnostyce problemu.
Opis jest zbyt nieprecyzyjny