Wyniki badania krwi dziecka z gorączką i kaszlem

To znowu ja. Dodam, że córka ma 6 lat. I co do wyników to tak: limfocyty 0,91 tys/ul; eozynofile 0,01 tys/ul; neutrofile 75,2 %; limfocyty 15,2 %; monocyty 9,2 %; eozynofile 0,2 %; OB 22 mm/h; CRP 34,00 mg/l Tak jak mówiłam córeczka gorączkuje, pokasłuje i ma troszkę kataru (wodnisty). I wczoraj trochę rozwolnienia. Skarży się też na ból brzuszka. Co do moczu wyniki są ok. Wszystko w normie. Osłuchowo czysta. Gardło delikatnie przekrwione. Lekarz wypisał duomox 250x3 i lacidar x1.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisałem wcześniej, jest to najpewniej infekcja bakteryjna górnych dróg oddechowych. Lekarz myślał tak samo, gdyż zaordynował antybiotyk. Rozwolnienie może wynikać z antybiotykoterapii. Proszę stosować dodatkowo probiotyk.