Wyniki badania krwi i anemia a białaczka

Mam 25lat i odchylenia w morfologii od ponad 3,wcześniej wszystko w normie.Utrzymuje mi się limfocytoza 3,9-4,6[tys./ul]; 54-60 [%],małopłytkowość 110-135[tys./ul], hemoglobina ok.13,5-14,5[g/dl].Wyniki „skaczą”,natomiast z biegiem czasu widać pogorszenie, obniżenie PLT i pojawienie się anemii. Podst. biochemia ,mocz,proteinogram,bilirubina,kreatynina,kwas moczowy,glukoza,ALT,TSH,HBs,HCV,HIV,Wit B12,kwas fol,ferrytyna,USG j. brzusznej,GGTP,w.chłonne-OK."Zakaźnik"nie stw. obec wirusów,białaczka?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wskazują na białaczkę. Jeśli jednak w toku diagnostyki nie ustalono przyczyny nieprawidłowości, sugeruję konsultację hematologiczną.