Zmiany występowania dni płodnych podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

witam , chchialabym dowiedziec sie czy jezeli stosuje antykocepcje hormonalna ( niedawno zaczelam ) to czy dni plodne i nieplodne sie przesuwaja ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej nie występują dni płodne, gdyż nie dochodzi do owulacji. Takie jest działanie tej metody zapobiegania ciąży.
Pozdrawiam