Zmiany zapalne w żołądku i cechy niewielkiej przepukliny rozworu przełyku-przepony

Witajcie i jestem po Anomanometrii.Czekam na wyniki,ale nurtuje mnie to: po Szpitalu e Epikryzie napisano.Gastroskopia uwidoczniła zmiany zapalne w żołądku i cechy niewielkiej przepukliny rozworu przeł-przepony.Przytyłam 12 kg a jem nie wiele.Poza tym na Mostku urosła mi kulka lub wałeczek i to mnie boli.Borykam się od lat z tłuszczakami,ale dały mi lata spokój.Teraz to ze zdwojoną siłą się tworzy.Jestem Cukrzykiem,już parę razy doradzaliście mi.Pozdrawiam

Witam.
Zapalenie błony śluzowej żołądka nie wpływa na tycie. Podobnie jak przepuklina rozworu przelykowego, która jest częsta u osób z nadwagą. Kulka na mostku raczej nie ma z tym związku i najprawdopodobniej jest tluszczakiem. Nie wiem jak jeszcze mogę pomóc bo nie sprecyzowała Pani pytania...
Pozdrawiam i życzę zdrowia