15-dniowe opóźnienie okresu i ból sutków a staranie z mężem o dziecko

Witam.Od kilku miesiecy staramy się z mężem o dziecko.dwa miesiące temu miałam jakieś problemy z jajnikami i bralam tabletki na ich odbudowę. spóźnia mi się okres o 15dni i w dodatku od kilku dni zaczęły bolec mnie sutki. Robilam 3testy ale każdy wyszedł negatywnie.Czy to możliwe ze jednaj jestem w ciąży?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na ciążę istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie badanie poziomu hormonu beta-hCG z krwi.