Bezskuteczne staranie się o dziecko

Witam. Od roku staram się o dziecko, bezskutecznie. Okazało się, że mam wysoką prolaktynę i niski progesteron. Cykle bezowulacyjne. Na zbicie PRL biorę bromergon a na sterowanie/wywołanie owulacji otrzymałam Luteinę od 14 dnia cyklu. Sporo zaczęłam czytać o tym leku i nabrałam wątpliwości co do jego zastosowania. Chciałabym się dowiedzieć czy Luteina może wpływać na wywołanie owulacji lub na jej wstrzymanie? Czy 14 dc jest odpowiednim dniem na jej zastosowanie?

Witam,
luteinę stosuje się od 14/15 dnia cyklu przez 10 kolejnych dni - nie służy wywołaniu owulacji. Przyjmuje się ją PO owulacji.
Przyjęta przed owulacją zahamuje ją.