Biegunka podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych a ból piersi

Witam, w dniach 08.08.2014-14.08.2014 byliśmy na wakacjach, kochaliśmy się codziennie. Biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne, jednak podczas wyjazdu miałam biegunkę. Od dwóch dni bardzo bolą mnie piersi, są spuchnięte, pobolewa mnie w podbrzuszu. Zwykle takie objawy miałam kilka dni przed okresem (czyli powinny wystąpić za jakiś tydzień). Może to tylko skutki podróży (?), zmian klimatu (?), ale kiedy ewentualnie zrobić test ciążowy, do końca opakowania pozostało mi 7 tabletek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Test ciążowy proszę wykonać po 14 dniach od ostatniego stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.