Ból brzucha a wynik morfologii

Od miesiąca mam straszne skurcze po prawej stronie (poniżej żeber). Są one bardzo bolesne i występują o różnych porach. Lekarz skierował mnie na badania i oto wyniki: WBC 6,4. Lymph# 2,1. Mid# 0,6. Gran# 3,7. Lymph% 32,1% . Mid% H 10,2%. Gran% 57,7%. HGB L 11,2. RBC L3,87. HCT L 32,9%. MCV 85,1. MCH 28,9. MCHC 34,0. RDW-CV 13,1%. RDW-SD 43,3. PLT 317. MPV10,6. PDW 15,5. PCT H 0,336%. GLUKOZA 96. ALAT 32. AspAT. 20 BILIRUBINA CAŁK. 0,46. Dodam, że od 2 lat staram się o dziecko i jakoś nie wychodzi...

Aleksandra Katarzyńska

Witam.

Ma Pani niewielką niedokrwistość normocytarną. W połączeniu z dolegliwościami bólowymi brzucha może ona wskazywać np. na zapalenie lub chorobę wrzodową błony śluzowej dwunastnicy/żołądka. W celu dokładnego zdiagnozowania Pani dolegliwości, konieczne jest jednak zebranie szczegółowego wywiadu lekarskiego oraz badanie przedmiotowe. Niezbędne może być również wykonanie dokładniejszych badań, np gastroskopii.