Ból kręgosłupa w pasie

boli mnie kręgosłup w pasie jak długo siedzę w samochodzie ciezarowym pożniej nogo lewa a teraz oba kolana co mam zrobić jak teraz smaruje kolana maścią to nie bolą ale w boku mnie boli takie przejściowe bóle dziękuję bardzo dzie mam się udac i ci zrobić? przez to nie mogę pracowć tylko się męczę
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ból może wynikać z siedzenia w ciągle tej samej pozycji. Nie można jednak wykluczyć zmian w obrębie kręgosłupa powodujących dolegliwości bólowe. Proponuję konsultację z rehabilitantem.

prawdopodobnie to zaczynają się odzywać zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa- proponuję zasięgnąć opinii w poradni rehabilitacyjnej np. AMED ul.Ceglana w Katowicach lub u dobrego rehabilitanta.
pozdrawiam
Marcin Koncewicz