Ból podbrzusza i zaokrąglenie brzucha

Witam. Mam takie pytanie. od kilku dni boli mnie podbrzusze po lewej stronie. A brzuch nagle robi się o wiele okraglejszy. Nie jest to napewno od jedzenia a do miesiączki pozostało jeszcze 11dni. Proszę o podpowiedz. dziękuję Adrianna. jeszcze wspomnę że jakiś tydzień temu byłam u ginekologa i mówił że jest wszystko w porządku .

Witam serdecznie. Wskazane byłoby wykonanie USG jamy brzusznej. Bez tego trudno ustalić jakąkolwiek przyczynę.