Ból podbrzusza po zabiegu usuwania polipów

Witam jestem 3 tygodnie po łyżeczkowaniu polipów nie usunięto mi wszystkiego czekam na wynik w tym tygodniu idę do lekarza.Od 6 dni boli mnie podbrzusze i krzyż ból się nasila przed zabiegiem przez kilka miesięcy też mnie tak bolało.Zastanawiam się jaki jest tym razem powód proszę o wyjaśnienie mi tego problemu z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z obecnością zmian patologicznych w obrębie śluzówki macicy.