Ból w dole brzucha po prawej stronie od 3. tygodni

Witam, moim problemem jest ból w dole brzucha z prawej strony. Ból ten utrzymuje się od około 3 tygodni niemal cały czas, nie jest zbyt mocny, ale denerwujący. W nocy mi nie dokucza, dopiero jak zaczynam się ruszać zaczynam go odczuwać. Ginekolog wykluczył anomalia związane z jego dziedziną, lekarz rodzinny zrobił morfologię i ob, z wyników nic nie wyszło. Nieznacznie tylko podwyższony poziom ob...norma 20, ja miałam 21... Dodam, że od dziecka mam zaparcia ale nigdy takich dolegliwości...

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można w sposób jednoznaczny określić co może być przyczyną dolegliwości podanych przez Panią, ale badaniem które może pomóc w diagnozie jest usg jamy brzusznej. Pozdrawiam