Bóle bioder przy przewlekłym zapaleniu jelit

od jakiegoś czasu boli mnie bardzo w okolicach bioder. Jestem chora na RZR i przewlekłe zapalenie jelit . Na jajniku mam torbiele i od kwietnia nie mam miesiączki tylko czasami krwawienie , raczej jest to plamienie a czuję się jak bym miała dostać okres, Czy okres może zatrzymać się oprócz menopauzy od leków pabi dexamethapa , sulfasalazyny Cytologie mam ii ,robiłam w czerwcu . Skąd te plamienia i okropny ból . Jakie badania należało by jeszcze zrobić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważne w Pani przypadku jest wykonanie badania USG oraz badań hormonalnych. Bez tego ciężko niestety stwierdzić co może być przyczyną ale musi Pani odbyć badanie ginekologiczne. Pozdrawiam.