Bóle brodawek piersiowych przy nacisku

Witam. Chciałabym zapytac o pewien fakt mianowicie miałam okres 23 sierpnia trwał prawidłowo 5 dni uprawiałam z moim chłopakiem tylko raz sex analny bez wytrysku i to było dnia 29 sierpnia. Dziś dnia 5 września (7 dni po) przy większym nacisku bolą mnie brodawki piersiowe. Same piersi ani trochę kolor otoczek jest jasny. Żadnego seksu więcej nie uprawiałam. Czy jest to możliwe aby doszło do zapłodnienia i był to objaw ciążowy ? Czy jest inne wytłumaczenie tego bólu a jesli tak to jakie ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból brodawek nie jest specyficznym objawem ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test. Ból może być spowodowany stanem zapalnym czy zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.