Bóle brodawek podczas nacisku

Witam. Mam 18 lat. Moim problemem jest to że podacz mocniejszego nacisku brodawek piersiowych odczuwam ból. Brodawki i otoczki są jasne piersi mnie nie bolą dodatkowo jestem 8 dni po zakończonym okresie. Wcześniej zażyłam tabletkę escapelle forte. Ostatno 2 dni po okresie uprawiałam sex analny bez wytrysku. Innego rodzaju nie uprawiałam od 6 lipca.Raczej nie jest możlwe by chłopak przeniósł jakkolwiek nasienie bo zawsze ma suche palce. Czy jest to objaw ciąży czy to coś innego?Objaw jest od 5.09

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku istnieje znikome prawdopodobieństwo ciąży - nie ma powodów do niepokoju.