Bóle jajników, brzucha i kręgosłupa a ryzyko ciąży

Witam! Mam pewnien problem, uprawiałam z partnerem petting 1 grudnia i troche spermy mogło dostać się do mojej pochwy (nie jesem tego do końca pewna) 4 grudnia mam owu. Natomiast 10 gr zaczęly boleć mnie jajniki ktore promieniują, 15 dołączyły też bóle brzucha ale niżej niż przy miesiączce. Temaperatura ciała pod pachą to 37. Boli mnie kręgosłup lędzwiowy. 13 dnia po stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy to ciąża czy zapalenie. Moje cykle trwają 28 dni, za 2 powinnam dostać okres.

Witam! Pani dolegliwości wskazują na stan zapalny narządu rodnego lub dróg moczowych. proszę zgłosić się do ginekologa który wdroży odpowiednie leczenie.