Bóle kręgosłupa we wszystkich segmentach

Witam. Leczę się na kręgosłup (mam niewielką skoliozę) od 3 lat dokuczają mi bóle kręgosłupa we wszystkich segmentach. (mam 26lat) zostały mi zalecona badania krwi miedzy innymi kreatinina wynik 1408, powtórzyłem je dwa dni później i wynik wynosił 488...miałem USG nerek i wszystko wyszło prawidłowo, EKG serca też w porządku,, nie odczuwam żadnych dolegliwości poza bólem kręgosłupa i sztywnością mięśni- chciałem nadmienić że osatnio ból zdecydowanie ustąpił. Co robić dalej, proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Bez badania nie można nic powiedzieć.