Bóle szyi, ciągłe odbijanie, zaparcia, zgaga

Witam. Mam 18 byłam u lekarza rodzinnego z objawami takimi jak : bol szyi ciagle puste odbijanie, zaparacia mlodsci , zgaga cofanie sie pokarmu do zoladka. Powiedział ze to refluks przepisal leki chiwle bylo dobrze teraz doszly mi bole w klatce piersiowej przy bekaniu taki mocny scisk przy tym dusznosci z kaszlem oraz straszliwy pulsujacy bol glowy. Co to moze byc ?

Magdalena Mroczek

To mogą być objawy refluksu. Być może należy zmodyfikować leczenie lub wykonać gastroskopię lub zlecić badanie na H.pylori. Najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego, kóry podejmie leczenie o dalszej diagnostyce i leczeniu.