Bolesność kręgosłupa, ciśnienie krwi a rwa kulszowa

Witam! Mam pytanie ,miałam całkiem normalne ciśnienie ,czyli 126/79 ,poszłam do lekarza z bólem kręgosłupa i nogi podobno rwa ,dostałam zastrzyki i zaczęło mi ciśnienie skakać ,powiedziałam to lekarzowi i zmienił zastrzyki.Minęło kilka dni mam dalej problem z ciśnieniem 156/111 Następnie po przejściu ok 500 m mam ból w klatce i brakuje sił.Proszę o odpowiedź ,pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Witam, ból w klatce piersiowej w czasie wysiłku jest objawem niepokojącym. Proszę zgłosić się do lekarza POZ i dokładnie opisać swoje objawy, trzeba wykonać EKG i być może inne badania diagnostyczne. Pozdrawiam