Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolesny obrót głowy i silny ból kręgosłupa

Nie mogę obrócić się w lewo.wieczorami ból jest już tak silny jakby rozrywał mi się kręgosłup między łopatkami również obrót głową jest bolesny.w dzień przy chodzeniu pod górkę każdy krok to ból.Byłam u neurologa i powiedziała że dopóki chirurg mnie nie zobaczy to może tylko przepisać rehab. żeby zmniejszyć ból.Lekarz orzecznik z ZUS-u podejrzewa uszkodzenie kręgosłupa piersiowego i nie miał zbyt wesołej miny rezonans co pół roku a rtg nikt nie zlecił i czuję się pozostawiona samej sobie.
KOBIETA ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Magdalena Pikul
81 poziom zaufania

Witam! Podane przez Panią objawy mogą wskazywać na problemy z kręgosłupem szyjnym lub/i piersiowym. Skoro na badanie rezonansu magnetycznego oczekiwanie jest tak długie to może warto wykonać konwencjonalne badanie RTG kręgosłupa szyjnego i piersiowego w różnych projekcjach (w których być może patologia będzie uwidoczniona). Zalecam zatem udanie się do Poradni Ortopedycznej lub Poradni Reumatologicznej, gdzie po bezpośrednim badaniu lekarz zaleci dalszą diagnostykę i leczenie. Pozdrawiam.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy