Brak czułości pochwy i łechtaczki po zarażeniu grzybicą i paciorkowcem

Miałam dużą przyjemnośc z sexu i pieszczot,podczas stosunku szybko intensywny,wielokrotny orgazm pochwowy,a masturbacji łechtaczkowy. Były partner wywołał u mnie ciężką grzybicę,zaraził paciorkowcem i spowodował nadżerkę(zbyt mocne pchnięcie).Wyzdrowiałam,ale pochwa i łechtaczka wciąż są nieczułe,podniecam się,jest dużo wilgoci, ale praktycznie nic nie czuję,orgazmy zanikły,w pozycji na pieska czuję rozchodzacy się ból na brzuch i jajniki. Jak przywrócic przyjemnośc?Mam jakieś schorzenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane przebytymi infekcjami. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.