Brak miesiączki i ból brzucha a spirala

Witam serdecznie. Od czerwca tego roku mam spirale antykoncepcyjne Morena zastanawiał się czy objawy które mam są normalne to znaczy: przez pierwsze trzy miesiące plamilam krwią następnie w październiku miałam miesiaczke może ze 4 dni w listopadzie nie miałam a brzuch mnie bolał jak nie wiem co teraz mamy grudzień a ja dalej nie mam miesiączki boli mnie głowa, brzuch i czesto mnie mdli i chce mi się spać... Jak byłam u lekarza trzy miesiące temu pani doktor powiedziała ze wszystko ok

Marta Mielniczuk

Witam, proponuję ponowną wizytę u ginekologa, wydaje mi się, że potrzebne jest przeprowadzenie u Pani badania ginekologicznego aby wyjaśnić przyczynę Pani złego samopoczucia. Pozdrawiam.