Brak ochoty na seks i pieszczoty

Brak ochoty na sex i pieszczoty? Klka miesięcy temu miałam zdiagnozowaną nadżerkę, podjęłam leczenie solcogynem, towarzyszły leczeniu powracające infekcje, miałam ochotę na sex z tym, że odczuwałam ból. Jestem po trzeciej aplikacji solcogynu, ginekolog powiedział ze na razie wystarczy tych aplikacji i poczekamy na efekty, a w między czasie pojawił sie u mnie problem-brak ochoty na sex i pieszczoty?Czy to możę mieć coś wspólnego?Czy powinnnam z tym póść do seksuologa czy porozmawiać z moim gin?

Witam
Przewlekłe infekcje i odczuwanie dyskomfortu,bólu może prowadzić do zmniejszonej ochoty na współżycie. Zalecałabym jednak wizytę u seksuologa lub chociaż rozmowę ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam B.K.