Brak okresu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej i ból jajnika

Czy mogłam zajść w ciążę ? Ost raz współżyłam w pażdzierniku biorąc antykoncepcje, którą zakończyłam pod koniec roku. Od pazdziernika po grudzien mialam regularne normalne miesiaczki. Przerwałam tabletki definitywnie ale okresu brak. W tej chwili dobiega 2 tydz bez tabletek i bez okresu zrobiłam dwa testy które wyszły negatywnie zadnych objawów ciązy nie widze jedynie co to boli mnie lewy jajnik...

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Najlepiej udać się do ginekologa, ponieważ Pani objawy mogą wynikać także z wahań hormonalnych.