Brązowa i gęsta miesiączka

Witam. Od kilku miesięcy zażywam tabletki antykoncepcyjne dwuskładnikowe. Podczas siedmiodniowej przerwy normalnie dostaję okres trzeciego dnia. Martwi mnie tylko jego barwa. Pierwszego dnia jest czerwony i wodnisty, a przez następne jest brązowy i gęsty. Moje pytanie następujące: czy to normalny objaw? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Opisana przez Panią sytuacja raczej nie  jest niczym niepokojącym (najważniejsze, że krwawienie w ogóle występuje podczas 7-dniowej przerwy), jednak oczywiście może Pani udać się w tej sprawie do lekarza.
Pozdrawiam!