Bulimia oraz problemy materialne skutkujące konfliktami i lękami

Witam . Mam bulimię. Problemy materialne skutkujące konfliktami ,lękami , strachem doprowadziły do depresji ale również uniemożliwiają mi leczenie u psychiatry . Rodzina nie jest w stanie mi pomóc , jest wrecz przeciwnie. Jedyne co daje mi w życiu troche szczescia to studiowanie i projektowanie ale jeśli sobie nie pomogę to stracę również i to . Co robić , nie mając przyjaciół , mieszkając sama i z coraz wiekszym traceniem nadziei ze wszystko bedzie dobrze ? pozdrawiam

Witam,
pisze Pani o trudnej sytuacji, dodatkowo pełnej samotności. Zachęcam do spotkania się z psychoterapeutą. Warto porozmawiać ze specjalistą o swojej sytuacji, będzie Pani mogła razem poszukać najlepszego dla siebie wyjścia z aktualnej sytuacji, otrzyma Pani też wsparcie - warto rozmawiać o tym, co trudne z drugim człowiekiem, tym bardziej, że pisze Pani, że nie może na nikogo liczyć. Może Pani poszukać najbliższej Poradni Zdrowia Psychicznego (konsultacja jest darmowa ze skierowaniem od lekarza rodzinnego). W Warszawie można wybrać się na darmową konsultację. Informacje tutaj https://www.facebook.com/events/437214366428291
Ważne, że ma odnajduje Pani radość w studiowaniu i projektowaniu - to ważny zasób.
Życzę powodzenia i pozdrawiam