Ciągły ból łydek od trzech tygodni

Witam, mam 29 lat i od około 3ch tygodni odczuwam ciągły, tępy ból łydek. Podobny ból odczuwałam w 9 miesiącu ciąży, ale po urodzeniu dziecka przeszedł i przez ponad rok nie miałam z tym problemów. Bólowi nie towarzyszą inne objawy (opuchlizny, skurcze, drętwienie). Ból jest najbardziej uporczywy w nocy. Masaże przynoszą ulgę tylko na czas masowania, zaraz po zakończeniu masażu ból wraca. Układanie nóg wyżej nic nie daje. Co może być przyczyną takiego bólu?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania. Proponuję wykonać badanie USG doppler kończyn dolnych oraz udać się do lekarza rodzinnego.