Co dolega osobie ze stanami lękowymi?

Dzień dobry, czy mogłabym jednorazowo uzyskać radę, po prostu informacje na temat stanu drugiej osoby? Moja bliska koleżanka nagle z dnia na dzień przestała się odzywać. Jakby stała się niemową.Słabiej reaguje na bodźce. Patrzy się, słucha, ale NIC nie mówi, wygląda na zmęczoną. Uczy się, pracuje, jak ktoś ją o coś poprosi, albo sama z siebie, to wykonuje czynności jak robot. Niby jest kontakt, ale reakcja jest słaba i niejednoznaczna. Z tego co wiem od jakiegoś roku leczyła się farmakologiczne na stany lękowe. Co może jej dolegać?

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią niepokojące Panią symptomy (u Pani Koleżanki)
mogą wskazywać na stan obniżonego nastroju (stan prodepresyjny?).

Wskazana osobista konsultacja specjalistyczna, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.om tel. 502 749 605