Co jest powodem bólu podbrzusza i silnych wzdęć?

Witam, mam bóle w prawym dole podbrzusza pomiędzy pępkiem a kością biodrową prawą, czuje pieczenie, ból, silne wzdęcia, przy dotyku nawet kruczenie jelit w tym miejscu , jedynie spoczynek na lewym boku jest jakimś ukojeniem, oraz do tego doszedł silny trądzik na szyji oraz wieczorne uczucie ucisku w mostku oraz spadek białych krwinek w morfologii czy te wszystkie objawy mogą być ściśle związane z początkowym zapaleniem wyrostka robaczkowego? Bardzo proszę o poradę objawy są nie do zniesienia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza pierwszego kontaktu po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

A jak my lekarze bez obejrzenia pacjenta, bez wykonania badań mamy stwierdzić co Pani dolega. Do lekarza proszę udać się na konsultację. Internet nie wyleczy Pani