Co jest powodem bólu stawów, kolan i zaników pamięci?

Witam serdecznie strasznie zle sie czyje bola mnie stawy kolana biodra pichna mi nogi mam zaniki pamieci w tamtym roku ukasil mnie kleszcz byl rumien igg ujemne igm 26.5 czyli dodatnie leczenie unicefem odrzut antybiotyku w tym roku bardzo lezalam na neurologi z strasznumi bolami kregoslupa zaplanie stawow biodrowych zrobiono badanie na borelioze wynik dodatni 1.56. Skierowanie na oddzial zakazny czy ten wynik jest wysoki czy nie zbyt

wymaga leczenia przez Lekarza, najlepiej NEUROLOGA ! REUMATOLOGA, ORTOPEDĘ??
Zależy jak stawy i ogólny stan, wyniki ???
Ważne badanie, wywiad, stan Pacjenta, obciążenia; inne schorzenia i zażywane leki,
ciśnienie, puls, wyniki badań !!!
Pozdrawiam i zapraszam