Co jest powodem trudności w mówieniu i drżeniu rąk?

Zaczęłam pracę za granicą. Przez jakiś czas było że mną wszystko ok. Starałam się dobrze pracować chociaż byłam za słaba fizycznie by podołać oczekiwaniom managerów. Pracowałam wśród Polaków a sprawy z Niemcami starałam się załatwiać sama z chłopakiem. Noe stresując się. Zmieniłam pracę gdzie Polaków jest garstka. Już pierwszego dnia prawie zemdlalam. Jak mówią do mnie obcy ludzie w języku niemieckim wpadam w dziwna panikę. Drżenie rąk, ból w klatce piersiowej i płacz. Zdarzyły się problemy z oddychaniem (2 razy prawie się dusilam) . Nie potrafię zrozumieć co się ze mną dzieje, a bardzo chce się zmienić. Najgorsze jest to, że drżenie rąk wystąpiło u mnie wśród Polaków na kursie językowym i od tamtej pory mam również problemy z przelamaniem się na kursie ( nie potrafię się odzywać) Jest jakiś sposób, żeby to wszystko minęło? Ostatecznie nie wiem czy boję się samego mówienia czy raczej drgania rąk bądź zemdlenia. Bardzo bym chciała się zmienić i potrzebuje rady jak. Nie potrafię przez to normalnie żyć. jak próbuje odpocząć w domu to zaczynam czuć czasami nieuzasadniony niepokój. Bardzo się boję tego co się ze mną dzieje, ale wyniki u lekarza mam dobre. Niech mi ktoś pomoże.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, są odpowiedzią Pani organizmu, na podwyższony poziom lęku.

Wskazana byłaby dla Pani praca terapeutyczna, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty (najlepiej poznawczo-behawioralnego) by nabyła Pani umiejętności radzenia sobie ze stresogennymi wyzwaniami.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy, o problemie ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko pomyślności w codzienności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605