Co mam robić z tymi kłuciami w obrębie brzucha?

Dzień dobry, od około miesiąca odczuwam kłucie w różnych częściach brzucha. Są to 2 lub 3 ukłucia i następne występują kilka godzin później lub na następny dzień. Najczęściej pojawiają się w środkowym nadbrzuszu ale również występują pod żebrami, obok pępka, w okolicy bioder a nawet w okolicach nerek. Gastroskopie robiłam ok 4 miesiące temu i było wszystko dobrze, usg brzucha też tylko ok 6 miesięcy temu. Czy to może być coś poważnego? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
KOBIETA, 21 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry.

Opisane objawy mogą mieć różne przyczyny które wymagają przede wszystkim konsultacji lekarza pierwszego kontaktu który po dokładnym zebranym wywiadu oraz dokładnego badania palipacy jamy brzusznej i zapoznaniu się już wykonaną diagnostyką oceni opisane objawy i zleci odpowiednie zalecenia.

Moim zdaniem wskazana poszerzenie diagnostyki laboratoryjnej z krwi zlecając konsultacje ginekologiczną, jeśli okaże się że ze strony ginekologicznej jest bez zmian to wskazana konsultacja gastrologa.

Może okazać się,że są będzie również konsultacja psychologa aby ocenił czy opisane objawy nie są na tle nerwicowym.

Pozdrawiam