Co mogą oznaczać strupki na brodawce sutkowej?

Witam , co moga oznaczac strupki na brodawce sutkowej , sa tego samego koloru lecz przy dotyku ich przypominaja wlasnie takie szorstkie strupki , ogolnie nie ma zadnych zgrubien ani guzkow w okolicach piersi. Co to moze byc? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest jakaś wydzielina. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa