Co mogą znaczyć moje zaburzenia miesiączki i ból podbrzusza?

Witam, mam pytanie ponieważ nie wiem co się może dziać ze mną. Chodzi o to ze współżyłam z partnerem tydzień przed okresem bez zabezpieczenia lecz nie doszedł we mnie,po tygodniu i kilku dniach dostałam okres, tylko że pierwsze 2 dni miałam tak jakby ciemnobrązowe plamienia, dopiero potem miałam normalne krwawienie choć mniej obfite i krótsze. Po tygodniu po okresie zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły negatywnie. Po kilku dniach współżyłam z partnerem lecz już z zabezpieczeniem (prezerwatywą). Gdy dobiegły już 2 tygodnie od ostatniego okresu, myślałam ze mam plamienia przed owulacją, lecz okazało się że znów zaczęłam miesiączkować z mocnym bólem podbrzusza. Do tego jeszcze prze te całe 2 tygodnie bardzo mocno bolały mnie piersi i były tak jakby twarde. Nigdy jeszcze tak nie miałam, miesiączki miałam zwykle co miesiąc może kilka dni wcześniej lub później, zdarzyło się ze czasami nie miałam okresu przez 1 miesiąc ale to bardzo rzadko może 1 w roku. Czy może być mi coś poważnego ?

Nie sądzę aby działo się cokolwiek niepokojącego w związku ze współżyciem. Ciąże można wykluczyć robiąc test ciążowy, a zaburzenia cyklu przyjąć za jednorazowe