Co może być przyczyną bólu i kłucia w brzuchu?

Dzień dobry, Od kilku dni kłuje mnie w brzuchu. Zdarzało się że nie mogłem wstać z łóżka taki ból był okropny. Ból już jest mniejszy ale nie do końca ustał. Czasami boli po lewej a czasem prawej stronie. Taka sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu ale po wizycie u lekarza ból ustąpił. Znowu też powróciła dolegliwość taka jak częste odbijanie po jedzeniu. Co może być przyczyną tego wszystkiego? Jak to zwalczyć?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pana objawów może być wiele. Sugeruję wizytę u gastrologa, który Pana zbada, zleci badania dodatkowe i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!