Co może być przyczyną mojego złego stanu zdrowia?

Witam od dłuższego czasu czuję się źle, jestem zmęczona mam bóle głowy, bol brzucha i pleców.mdłości czasem wymioty,jestem bardzo senna i ogolnie osłabiona. Ostatnio zdarzyły mi sie wymioty wydawało mi się że z domieszką krwi. Mam opuchnięte powieki, dłonie i stopy, często też drętwieją. Ponieważ mam też bóle za mostkiem i duszności i wysokie ciśnienie. Od lekarza internisty Dostalam skierowanie do szpitala na oddział kardiologi do którego mnie nie przyjęto ponieważ stwierdzono że nie mam zawału A miejsc w szpitalu nie ma. Internista zlecił mi badania krwi i moczu. Z morfologi krwi wszystko w granicach normy poza płytkami krwi które od początku grudnia są za wysokie. Niepokoją mnie wyniki moczu (moja doktor powiedziała że wszystko jest ok ale chciałam zasięgnąć Ooo No innego specjalisty ) Przejrzystość: mętny Barwa: j.żólty Ciężar właściwy: 1,026 pH:5.0 Glukoza: nieobecna Ketony nieobecne Urobilinogen 0.2 Bilirubina nieobecna Białko nieobecne Azotyny nieobecne Erytrocyty obecne Leukocyty obecne Osad moczu: Nabłonki płaskie: liczne Leukocyty 5-10 Erytrocyty świeże 3-5 Bakterie d liczne Moczany bezpostaciowe liczne Kreatynina 0.69 eGFR >60 ml/min/1,73m2 Lekarz twierdzi że badania moczu są prawidłowe A ja szukam powodu swojego stanu :( proszę o pomoc

Szanowna Pani, jeśli nie występują u Pani objawy takie jak pieczenie podczas oddawania moczu, ból nadłonowy lub częstomocz to wyniki nie sugerują patologii