Co może być przyczyną mylenia się słów?

Witam,od jakiegoś czasu zaobserowalam ,ze mylą mi się słówa.Czuje się rozkojarzona.Mam 30 lat,nie pracuje ,opiekuje się 2 małych dzieci.Jestem osobą dosyć nerwowa.Dzisiaj np powiedziałam do meza"Ja o jednym I ty o jednym" A chciałam powiedzieć "Ja o jednym A ty o drugim".W google już oczywiście wyczytałam ze mam guza mózgu albo Alzheimera.Strasznie się denerwuje.W czerwcu robiłam podstAwowe badania krwi i wszystkie wyniki były w normie.

Witam!
Opisane przez Panią fakty jeszcze o niczym nie świadczą, mogą być wynikiem przemęczenia, słabszego kojarzenia, stresujących sytuacji. Jak będzie Pani próbowała sama siebie zdiagnozować w oparciu o DR GOOGLE, to dla świętego spokoju straci Pani majątek na badania wykluczające, oraz zszarga sobie Pani nerwy. Choroby wymienione Przez Panią mają cały szereg innych objawów! Dla świętego spokoju: badanie neurologiczne, RM głowy, EEG.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.